logo-epolak

Rozwijamy Polskę w Internecie

Dla kogo jest fundacja ePolak?

Dla Pracowników i Pracodawców

Wraz z rozwojem Internetu wzrosła konkurencyjność rynków i zniesienie bariery dostępności do informacji. W dzisiejszej rzeczywistości największym wyzwaniem każdej firmy jest walka o pracowników, którzy doskonale znają nowe technologie i potrafią wykorzystać je w swojej pracy. Fundacja ePolak swoim działaniem wspiera firmy w edukacji ich pracowników.

Dla Startupów

Innowacyjność i świeże spojrzenie na biznes napędza każdą gospodarkę. ePolak wspiera Startupy w ich drodze dotarcia do najszerszej grupy odbiorców w internecie. Nasze działania skupiają się na pokazaniu młodym firmom, jak mogą wykorzystać Internet do jak najszybszego uzyskania masy krytycznej dla produktów lub usług, które proponują. Koncentrujemy się zarówno na rodzimym kraju, jak i zwiększeniu szans na rynkach międzynarodowych.

Dla NGO

Dzięki internetowi Fundacje i Stowarzyszenia mają dzisiaj większą szanse na rozwój niż jeszcze kilka lat temu. Realizacje celów statutowych organizacji pozarządowych (NGO) nie opiera się już tylko na działaniach lokalnych – pomoc w dotarciu NGO to szerszego grona odbiorców jest jednym z naszych głównych priorytetów.

Dla Studentów i Uczniów

Polska gospodarka w najbliższym czasie potrzebować będzie ogromnej rzeszy specjalistów w zakresie marketingu w internecie. Niestety polskie uczelnie nie są w stanie dotrzymać kroku szybko rozwijającemu się rynkowi. Do tego dochodzi problem emigracji Polaków i zapowiadana katastrofa demograficzna.

Fundacja ePolak za jeden z głównych priorytetów stawia kształcenie przyszłych kadr specjalistów w zakresie technologii internetowych dla polskiej gospodarki.

Realizowane projekty Fundacji ePolak.org

Szkolenia E-Marketing

Badanie potrzeb z zakresu szkoleń

Fundacja ePolak pragnie dostarczać szkolenia dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Dzięki otrzymanym odpowiedziom będziemy mogli oferować szkolenia najwyższej jakości. Wypełnij ankietę i pomóż Fundacji ePolak rozwijać Polskę w Internecie!

AdWords dla NGO – Google Ad Grants

Firma Google wspiera szczytne inicjatywy. Specjalnie dla organizacji pozarządowych Google udostępnił swoją sieć reklamową Google AdWords – za darmo. To doskonałe narzędzie, które pozwala każdemu stowarzyszeniu lub fundacji osiągąć więcej. Zobacz jak Fundacja ePolak pomoże uzyskać Twojej organizacji sukces dzięki AdWords!

NGO w Internecie

Organizacja pozarządowa, podobnie jak firma, powinna się promować. Powód jest prosty: działania promocyjne pomogą NGO poinformować o inicjatywach i realizowanych projektach oraz zebrać fundusze niezbędne na działalność non profit. Zobacz w jaki sposób Fundacja ePolak pomaga organizacjom pozarządowym.

Wiadomości z Fundacji ePolak.org i porady dla innych

Copywriter

Chcesz zdobyć doświadczenie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej ? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia. Dla fundacji ePolak.org oraz jej partnerów poszukujemy osoby na stanowisko Copywriter. Region pracy: Opole Kogo Szukamy? Jesteś osobą samodzielną i mającą...

czytaj dalej