Wykłady i zajęcia z zakresu marketingu internetowego i nowych technologii.

Chciałbyś na swojej uczelni rozwijać kompetencje niezwykle ważne na rynku pracy dla przyszłych absolwentów?

Internet to najbardziej dynamicznie rozwijające się medium, które zmieniło nasze podejście to pracy, biznesu, informacji – po prostu nasze życie zawodowe jest zupełnie inne, niż jeszcze 10 lat temu.

Fundacja ePolak.org nawiąże współprace w ramach przekazywania kompetencji kluczowych dla sprawnego poruszania się w technologicznym społeczeństwie informacji.

Specjaliści związani z fundacją to praktycy biznesu internetowego z latami doświadczeń w prowadzeniu działań na rzecz małych i średnich przedsiębiorców.

Pomożemy w przekazywaniu wiedzy z branży marketingu internetowego i nowych technologii informacyjnych dla uczniów i studentów w całym kraju.

Dowiedz się więcej!

 

Nazwa Organizacji/Firmy/Jednostki Samorządowej (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Administratorem Danych jest: Fundacja ePolak z siedzibą w Opolu 45-315 przy ul. Głogowskiej 23C. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://epolak.org/polityka-prywatnosci/

500 000 zł na promocję NGO?!

Skontaktuj się z nami w sprawie grantu Google AdWords i zdobądź darmowe środki na promocję Twojej organizacji w Internecie!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest