Polityka Prywatności

Postanowienia ogólne

Fundacja ePolak zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta Fundacji ePolak i użytkownika serwisu epolak.org obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie epolak.org/polityka-prywatnosci/ Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Fundacja ePolak nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj tej strony i nie korzystaj z naszych usług.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z niniejszego serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja bezpłatnych newsletterów

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Fundacji ePolak wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób e-maile dodawane są do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer newslettera.

Niezapowiedziane Wiadomości

Fundacja ePolak zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Fundacja ePolak rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu epolak.org, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów Fundacji ePolak. Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisie i newsleterze Fundacji ePolak.

500 000 zł na promocję NGO?!

Skontaktuj się z nami w sprawie grantu Google AdWords i zdobądź darmowe środki na promocję Twojej organizacji w Internecie!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest