Strony Internetowe dla NGO

Organizacja pozarządowa, podobnie jak firma, powinna się promować. Powód jest prosty: działania promocyjne pomogą NGO poinformować o inicjatywach i realizowanych projektach oraz zebrać fundusze niezbędne na działalność non profit.

Bez promocji NGO nie istnieje

Organizacje pozarządowe, takie jak stowarzyszenia czy fundacje, powstają w konkretnym celu. Zakładające je osoby stawiają przed sobą ambitne zamiary i wierzą, że słuszny, szlachetny powód istnienia organizacji sam w sobie spowoduje ogromne zainteresowanie jej działalnością. Nic bardziej mylnego.

Sama rejestracja w KRS nie sprawi bynajmniej, że w cudowny sposób pojawią się zastępy gotowych zakasać rękawy wolontariuszy, sponsorów, chcących sypnąć gotówką, czy też mediów, samodzielnie występujących z propozycją udostępnienia łamów w prasie lub czasu antenowego. Nic nie dzieje się samo.

Konsekwencją braku aktywności promocyjnej ze strony NGO jest nie tylko brak wystarczających środków finansowych na działalność statutową, lecz także sam fakt nieobecności w świadomości społecznej. Krótko mówiąc: bez odpowiedniej promocji NGO nie istnieje i zwykle nie ma pieniędzy na realizowanie swoich działań. Rozwiązaniem tych problemów jest promocja.

Narzędzia Fundacji ePolak wspierające inne NGO:

Proponujemy każdej z organizacji samorządowej pomoc w zakresie:

 • wdrożenia informacyjnej strony WWW,
 • wdrożenia bloga (stanowi część strony WWW) – przeznaczony do publikacji treści informacyjno-promocyjnych oraz aktualności,
 • założenia profilu w social media, np. na Facebooku i połączenie go ze stroną WWW,
 • rejestracji i utrzymania domeny internetowej w rozszerzeniu org
 • utrzymaniu strony WWW na serwerze – hosting strony

 

Zamów pakiet strona + domena + hosting

  Nazwa Organizacji (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Administratorem Danych jest: Fundacja ePolak z siedzibą w Opolu 45-315 przy ul. Głogowskiej 23C. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://epolak.org/polityka-prywatnosci/