Praktyki i staże w e-biznesie

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę? Wiążesz swoją przyszłość z e-biznesem? Świetnie się składa!

Napisz do nas i przedstaw nam swoją osobę! Z przyjemnością podpowiemy, jak najlepiej szukać zatrudnienia, jaką specjalizację wybrać, a także od czego zacząć.

Praktyki i staże w eBiznesie szansą na zdobycie wiedzy i doświadczenia

Praktyki i staże w firmach działających w obszarze, którym się interesujesz są wielką szansą dla Ciebie na poczynienie pierwszych kroków do kariery, o której marzysz. Wkładając swoje zaangażowanie oraz czas, otrzymujesz to samo od Twojego pracodawcy. eBiznesy szkolące praktykantów i stażystów poświęcają należytą uwagę, by nakierować ich na odpowiednią ścieżkę, podpowiadają jak prawidłowo wykonywać dane zadania oraz na co powinni zwracać uwagę, by osiągać oczekiwane wyniki.

W eBiznesie masz szerokie możliwości. Istnieje wiele specjalizacji i tylko od Ciebie zależy, którą drogę wybierzesz. Biorąc udział w praktykach lub stażu masz szansę na sprawdzenie siebie na nowym stanowisku i ocenienie, czy jest to specjalizacja, którą chcesz się zająć na stałe. Możesz zajmować się SEO, kampaniami AdWords, Email marketingiem oraz wiele, wiele innymi obszarami. Wybierz kierunek, który będzie Cię pasjonował i w pełni wykorzystywał Twoje umiejętności!

Dowiedz się więcej!

 

    Nazwa Organizacji/Firmy/Jednostki Samorządowej (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Administratorem Danych jest: Fundacja ePolak z siedzibą w Opolu 45-315 przy ul. Głogowskiej 23C. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://epolak.org/polityka-prywatnosci/