Google Ad Grants dla organizacji pozarządowych.

Google Ad Grants to program opracowany przez firmę Google, który jest skierowany do organizacji pozarządowych. Jego zadaniem jest wsparcie w promocji NGO w Internecie. Jest to niebywała szansa na pozyskanie środków, które umożliwią dotarcie do szerokiego grona osób potencjalnie zainteresowanych naszymi projektami, jak i inicjatywami.

Google Ad Grants to doskonała okazja na pokazanie swoich działań światu! Zgłoś się do programu Google i uzyskaj darmowy budżet na reklamę AdWords nawet do 10 tysięcy dolarów w miesiącu.

Spraw, by Twoja organizacja pozarządowa zyskała zainteresowanie na jakie zasługuje. Firma Google Ci to umożliwia. Fundacja ePolak gwarantuje wsparcie w procesie rejestracji, jak i prowadzeniu kampanii AdWords!

Poniżej przedstawiamy warunki prowadzenia kampanii Adwords dla organizacji pozarządowych.

Organizacja pozarządowa musi należeć do jednej z kategorii:

 • Organizacje Pożytku Publicznego zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości
 • Fundacje i Stowarzyszenia zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), które nie mają statusu Organizacji Pożytku Publicznego

Do udziału w programie Google Ad Grants nie kwalifikują się następujące organizacje:

 • instytucje i organizacje rządowe;
 • szpitale i firmy medyczne;
 • szkoły, ośrodki opieki nad dziećmi, instytucje akademickie i uczelnie (z wyjątkiem filantropijnych jednostek organizacji edukacyjnych).

Jakie wymagania należy spełnić, aby zakwalifikować się do programu Google Ad Grants?

 • Mieć aktualny i ważny status organizacji charytatywnej (tylko dla OPP).
 • Przyjąć do wiadomości i zaakceptować wymagane w zgłoszeniu oświadczenia dotyczące niestosowania dyskryminacji oraz przyjmowania i wykorzystywania darowizn.
 • Mieć działającą witrynę z merytoryczną treścią.

Fundacja ePolak pomaga organizacjom pozarządowym w uzyskaniu grantu od Google, a także wspiera NGO we wdrożeniu kampanii reklamowej i dalszym jej prowadzeniu.

Przykład wykorzystania Google Ad Grants w Fundacji DALEJ RAZEM:

dalej razem google ad grants

Zobacz krótki film o idei Google Ad Grants:

Masz pytania lub chcesz zgłosić swoją organizację do programu Google Ad Grants? Wypełnij poniższy formularz:

  Nazwa Organizacji (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Administratorem Danych jest: Fundacja ePolak z siedzibą w Opolu 45-315 przy ul. Głogowskiej 23C. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://epolak.org/polityka-prywatnosci/