Google AdWords dla szkół i uczelni wyższych

Reklama z pomocą rozwiązań Google AdWords dla jednostek edukacyjnych sprawi, że trafisz do bardzo dużej liczby odbiorców, co przełoży się na konkretne wyniki w ilości osób zainteresowanych Twoją akcją lub wydarzeniem!

Oferujemy specjalne produkty reklamowe Google AdWords dla Szkół i Uczelni Wyższych dostosowane do Waszych potrzeb.

Reklama AdWords szansą na większe zainteresowanie Waszą ofertą

Kampania Google AdWords dedykowana jest jednostkom edukacyjnym, które planują reklamować swoją ofertę kierunków, kursów, studiów, szkoleń i docierać do dużej liczby odbiorców z określonego terytorium.

Dzięki reklamie AdWords dotrzecie tylko i wyłącznie do osób, które są potencjalnie zainteresowane Waszą ofertą. Narzędzie to pozwala na dokładne sprecyzowanie, kto ma daną reklamę oglądać. Co za tym idzie jest to wielka szansa na zdobycie nowych uczniów, studentów, pracowników, czy firm zainteresowanych współpracą w Waszą placówką. Z łatwością wypromujecie organizowane przez Was konferencje.

Reklama ta znacznie wyprzedza ulotki, czy reklamę w radiu i telewizji. W tym przypadku masz pewność, że osoba, którą ogląda Waszą reklamę szuka tego, co oferujecie. Nie marnuj budżetu na promocję!

Reklama AdWords dla szkół i uczelni wyższych

Reklama Google AdWords

Reklama Google AdWords to trafne idealne rozwiązanie dla szkół i uczelni. Dzięki AdWords masz możliwość promowanie strony w postaci reklamy tekstowej, jak i reklamy graficznej prezentując ofertę bezpośrednio w wyszukiwarce.

Dzięki reklamie Google AdWords masz możliwość wyświetlania reklam graficznych w sieci reklamowej Google, która obejmuje miliony witryn z całego świata. Od Ciebie zależy do kogo będziesz trafiać ze swoją reklamą!

Masz również szansę na zwiększenie zainteresowania ofertą Twojej szkoły lub uczelni poprzez reklamę w systemie pocztowym Gmail lub za pomocą reklamy wideo w serwisie YouTube. Zaprezentuj swoją ofertę potencjalnym uczniom, studentom, czy pracownikom!

Zainteresowani dotarciem do przyszłych uczniów i studentów przy pomocy reklamy Google AdWords?

Rodzaje reklamy Google AdWords

Sieć wyszukiwania Google AdWords

Reklama w sieci wyszukiwania jest reklamą tekstową, która wyświetla się w odpowiedzi na wpisywane w wyszukiwarce zapytania użytkowników. Wyświetla się w formie tzw. linków sponsorowanych. Sieć wyszukiwania to miliony odsłon dziennie i tysiące osób zainteresowanych Waszą ofertą. Pomyśl, ile razy dziennie korzystasz z wyszukiwarki Google? Wasi przyszli uczniowie i studenci również!

Sieć wyszukiwania obejmuje również partnerów korzystających z silnika wyszukiwarki Google. Mowa o stronach takich jak chociażby onet.pl, wp.pl, czy gazeta.pl Młodzi ludzie są na bieżąco z wiadomościami ze świata, a AdWords daje Wam szansę na dotarcie do nich poprzez znane serwisy informacyjne.

Reklama w sieci wyszukiwania AdWords
Sieć reklamowa Google AdWords

Sieć Reklamowa (GDN)

Kampania AdWords w sieci reklamowej jest graficzną forma reklamy w Internecie. Reklamy te są dopasowane do serwisów pod kątem tematyki. Dzięki czemu docieramy reklamą do większej liczby osób potencjalnie zainteresowanych ofertą Waszej szkoły, czy uczelni.

Wyświetlając reklamę w serwisach o podobnej tematyce, zyskujesz większe zainteresowanie oraz możliwość dotarcia do potencjalnych pracowników, partnerów lub studentów, czy uczniów. Reklama w sieci reklamowej to źródło jakościowych wejść na Waszą witrynę!

Reklama Video na YouTube

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką, zaraz po Google. Mamy więc gwarancję, iż nasza reklama dotrze do sporego grona osób, które są zainteresowane naszymi usługami. Młodzi ludzie chętnie oglądają nagrania video, więc mamy otwartą drogę do pozyskania ich zainteresowania.

Kampanie reklamowe z treściami wideo w serwisie YouTube, a także w serwisach wyświetlających filmy z YouTube to doskonałe narzędzie reklamy i zwiększenia rozpoznawalności Waszej placówki!

Reklama na YouTube - AdWords
Reklama Gmail - AdWords

Reklama Gmail (GSP)

AdWords Gmail Sponsored Promotions to reklama Waszej szkoły bezpośrednio w skrzynce pocztowej Gmail – najpopularniejszym serwisie oferującym darmową przestrzeń na wiadomości e-mail.

Kampania GSP sprawdza się najlepiej w:

 • Zwiększaniu zainteresowania grupy odbiorców
 • Generowaniu wartościowych wejść
 • Wykorzystując specjalny format reklamowy reklama-zwiastun, zapewniasz maksimum dostępnej powierzchni reklamowej dla swojej oferty

Unikalne kierowanie reklam dopasowane pod kątem konkretnej grupy odbiorców, umożliwia dotarcie tylko do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Fundacja ePolak.org – Rozwijamy Polskę w Internecie

Dowiedz się więcej!

 

  Nazwa Organizacji/Firmy/Jednostki Samorządowej (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Administratorem Danych jest: Fundacja ePolak z siedzibą w Opolu 45-315 przy ul. Głogowskiej 23C. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://epolak.org/polityka-prywatnosci/