Kampanie Google AdWords

Potęgą reklamy Google AdWords jest możliwość dotarcia do dokładnie wybranej grupy osób, które są zainteresowane naszą ofertą. Co za tym idzie przeznaczony budżet reklamowy nie jest marnowany na kliknięcia, które nie dają efektów – wręcz przeciwnie, trafiasz tylko i wyłącznie do potencjalnych klientów.

Kampanie AdWords dają szybki efekt, gdyż już po kilku godzinach od uruchomienia kampanii możemy zauważyć ruch na swojej stronie. To do kogo trafimy z naszą reklamą zależy tylko od nas. Możemy ograniczyć wyświetlenie reklam dla danej lokalizacji – obszaru, miasta, całego kraju, czy wybrać kampanię eksportową i promować swoją stronę za granicą.

Sieć reklamowa i Remarketing AdWords

Reklama AdWords to nie tylko linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania, ale również sieć reklama składająca się z wielu milionów stron internetowych z całego świata. Reklamy dopasowywane są tematycznie do danej strony, zatem trafiamy swoim przekazem reklamowym do osób zainteresowanych naszą ofertą.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by nasze reklamy zostały wyświetlone w portalu YouTube, czyli drugiej co do wielkości wyszukiwarce. Dodatkowo masz możliwość promocji swoich usług i produktów u osób korzystających z poczty Gmail.

Dla właścicieli sklepów internetowych Google przygotował kampanie produktowe, które umożliwiają wyświetlanie reklamy w formie zdjęć produktów wraz z cenami w wynikach wyszukiwania. Użytkownik widzi reklamę produktu, którego szukał, co znacznie podnosi prawdopodobieństwo sprzedaży.

Dzięki kampanii Google AdWords masz również szansę dotrzeć do osób, które odwiedziły Twoją stronę, lecz nie wykonały oczekiwanej akcji. Możemy więc kierować do nich trafne reklamy w wyszukiwarce Google, jak i w innych miejscach w internecie. W ten sposób możemy wyświetlać reklamy potencjalnym klientom, którzy byli już w witrynie, ale niczego nie kupili.

Reklama Google AdWords

AdWords dla NGO

Reklama AdWords pomaga w dotarciu do osób potencjalnie zainteresowanych pomocą Fundacją i Stowarzyszeniom. Masz szansę pozyskać darczyńców, czy wolontariuszy, który pomogą w realizacji celów NGO.

Ponadto Google przygotował dla Organizacji Pozarządowych program Ad Grants, który umożliwia pozyskanie całkowicie darmowego budżetu reklamowego w wysokości 10 tysięcy dolarów miesięcznie. To niebywała szansa dla NGO!

AdWords dla Firm

Kampanie AdWords sprawdzą się w promocji firm z każdej branży. Umożliwiają dotarcie do osób potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami, gdyż są dopasowane do wyszukiwań i zainteresowań użytkowników.

Nie trać budżetu reklamowego na formy promocji, które nie przynoszą efektów. Pozyskaj nowych klientów dzięki reklamie Google AdWords!

AdWords dla Sklepów Internetowych

Dzięki reklamie AdWords wypromujesz swój sklep, a przede wszystkim zwiększysz sprzedaż produktów. Możesz wykorzystać kampanię produktową, która pozwala na wyświetlenie w wyszukiwarce i sieci reklamowej zdjęć Twoich produktów wraz z cenami!

Ofertę Twoich produktów zobaczą tylko osoby, które w danej chwili szukają przedmiotów, które sprzedajesz. Docieraj swoją reklamą tylko i wyłącznie do potencjalnych klientów!

AdWords dla Uczelni

Kampanie AdWords sprawdzają się również w przypadku promocji Uczelni i Szkół. Dzięki reklamie AdWords wypromujesz nowe kierunki, szkolenia, oferty pracy, czy organizowane konferencje.

Narzędzie to pozwala na dokładne sprecyzowanie, kto ma daną reklamę oglądać. Co za tym idzie jest to wielka szansa na zdobycie nowych uczniów, studentów, pracowników, czy firm zainteresowanych współpracą w Waszą placówką.

Rodzaje reklamy Google AdWords

Reklama w sieci wyszukiwania AdWords

Sieć wyszukiwania Google AdWords

Reklama w sieci wyszukiwania jest reklamą tekstową, która wyświetla się w odpowiedzi na wpisywane zapytania użytkowników. Wyświetla się w formie tzw. linków sponsorowanych. Sieć wyszukiwania to miliony odsłon dziennie i tysiące potencjalnych klientów. Pomyśl, ile razy dziennie korzystasz z wyszukiwarki Google? Twoi potencjalni klienci też to robią!

Sieć wyszukiwania obejmuje również partnerów korzystających z silnika wyszukiwarki Google. Mowa o stronach takich jak chociażby onet.pl, wp.pl, czy gazeta.pl

Sieć Reklamowa (GDN)

Kampania AdWords w sieci reklamowej jest graficzną forma reklamy Twojej firmy w Internecie. Reklamy te są dopasowane do serwisów pod kątem tematyki. Dzięki czemu docieramy reklamą do większej liczby osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami, czy usługami.

Wyświetlając reklamę w serwisach o podobnej tematyce, zyskujesz większe zainteresowanie oraz możliwość sprzedaży Twoich usług i produktów. Reklama w sieci reklamowej to źródło jakościowych wejść na Twoją witrynę!

Sieć reklamowa Google AdWords
Reklama produktowa - AdWords

Kampania produktowa PLA

Kampania produktowa Google AdWords bazuje na listach produktów w Twoim sklepie internetowym. Użytkownik szukając produktów w internecie otrzymuje reklamę, która zawiera zdjęcie, nazwę produktu, nazwę sprzedawcy oraz cenę poszukiwanego produktu.

Reklama produktów może zostać wyświetlona również w sieci reklamowej. Potęgą tego typu kampanii jest możliwość osadzenia reklamy w kontekście strony, co wraz z wykorzystaniem remakretingu zwiększa szansę konwersji w Twoim sklepie internetowym.

Reklama Video na YouTube

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką, zaraz po Google. Mamy więc gwarancję, iż nasza reklama dotrze do sporego grona osób, które są zainteresowane naszymi usługami. Internauci chętnie oglądają nagrania video, więc mamy otwartą drogę od zyskania popularności.

Kampanie reklamowe z treściami wideo w serwisie YouTube, a także w serwisach wyświetlających filmy z YouTube to doskonałe narzędzie reklamy i zwiększenia rozpoznawalności Twojego firmy!

 

Reklama na YouTube - AdWords
Reklama Gmail - AdWords

Reklama Gmail (GSP)

AdWords Gmail Sponsored Promotions to reklama Twojej firmy bezpośrednio w skrzynce pocztowej Gmail – najpopularniejszym serwisie oferującym darmową przestrzeń na wiadomości e-mail.

Kampania GSP sprawdza się najlepiej w:

  • Budowaniu świadomości marki oraz zwiększaniu przywiązania do marki
  • Zwiększaniu zainteresowania grupy odbiorców
  • Generowaniu bezpośredniej sprzedaży
  • Wykorzystując specjalny format reklamowy reklama-zwiastun, zapewniasz maksimum dostępnej powierzchni reklamowej dla swoich usług lub produktów.

Unikalne kierowanie reklam dopasowane pod kątem konkretnej grupy odbiorców, umożliwia dotarcie tylko do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Fundacja ePolak.org – Rozwijamy Polskę w Internecie

Dowiedz się więcej!

 

Nazwa Organizacji/Firmy/Jednostki Samorządowej (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

500 000 zł na promocję NGO?!

Skontaktuj się z nami w sprawie grantu Google AdWords i zdobądź darmowe środki na promocję Twojej organizacji w Internecie!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest