Google Analytics dla Stron Internetowych

Prowadząc stronę internetową – firmową, czy prywatną – korzystanie z analityki internetowej dla stron www jest podstawą. Bardzo istotny jest sposób analizy statystyk odwiedzin. Nie wystarczy samo sprawdzenie ilości wejść! Dzięki takim narzędziom jak Google Analytics, czy Tag Manager możesz dowiedzieć się znacznie więcej, a uzyskane informacje wykorzystać w rozwoju biznesu!

Czy nie jesteś zainteresowany tym kto odwiedza Twoją witrynę, a co za tym idzie kim są Twoi potencjalni klienci? Z jakich stron do Ciebie trafiają oraz na jakich urządzeniach przeglądają Twoją stronę www? Dzięki analityce dla stron internetowych dowiesz się, które z usług są najchętniej przeglądane, a co za tym idzie upewnisz się, jakie potrzeby mają Twoi klienci. To właśnie tę ofertę dopasujesz pod swoich klientów i tym samym zwiększysz sprzedaż.

Zebrane dane umożliwią wyciągnięcie wniosków, które pozwolą na rozwijanie strategii Twojej firmy. Możesz dzięki temu oszczędzić wiele czasu, jak również pieniędzy.

Analityka internetowa - urządzenia, z których korzystają odwiedzający

Analiza prowadzonych działań marketingowych

Czy analiza prowadzonych działań marketingowych jest dla mnie?

Promując swój biznes w Internecie, przez Twoją stronę przewija się tysiące osób. Każdego dnia wchodzą nowe osoby, z różnych kanałów dotarcia. Zazwyczaj trafiają do Ciebie dzięki reklamom, w które inwestujesz spore pieniądze. Czy jednak wiesz, która z form reklamy przynosi Ci największy zysk, a która z nich jest kompletną stratą pieniędzy? Nie trać pieniędzy – inwestuj w promocję, która się zwróci z nawiązką!

Analiza dla stron internetowych nie należy do łatwych tematów – jest czasochłonna i wymaga odpowiedniej wiedzy, a także umiejętności wyciągania trafnych wniosków. Co powiesz na naszą propozycję – nasi specjaliści przeprowadzą dla Ciebie dogłębną analizę strony internetowej pod kątem określonego celu, dzięki której poznasz mocne i słabe strony promocji, na którą wydajesz pieniądze. Koniec z niepotrzebnymi wydatkami – od teraz będziesz inwestować tylko w reklamę, która się zwróci!

Analityka internetowa - kampanie reklamowe

Co obejmuje analiza działań marketingowych?

Raporty systemów analityki internetowej dla stron, takich jak chociażby Google Analytics to skarbnica wiedzy – przede wszystkim dla osób obeznanych temacie marketingu internetowego. Niestety statystyki mówią, iż większość osób sprawdza jedynie ilość wejść na swoją stronę! To jednak za mało, by rozwinąć swój biznes do oczekiwanych rozmiarów.

Efektywność kanałów dotarcia

Dzięki przeprowadzonej przez naszych specjalistów analizie pod kątem określonego celu w witrynie masz szansę wycisnąć z raportów analitycznych to co najważniejsze! Dostarczymy Ci informacje o tym, które ze stosowanych form reklamy przynoszą Ci największe zyski. Co więcej, dowiesz się również, w które kanały promocji nie powinieneś inwestować, gdyż są stratą pieniędzy.

Skuteczność kampanii reklamowych

Nie ograniczamy się jedynie do analizy form promocji, ale idziemy o krok dalej! Masz szansę dowiedzieć się, które z przeprowadzonych kampanii reklamowych cieszyły się największym zainteresowaniem, a które były totalnie ignorowane przez potencjalnych klientów. Nie popełniaj tych samych błędów, wyciągaj wnioski na przyszłość!

Urządzenia, z których korzystają klienci

Każdego dnia korzystamy z urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Z tych urządzeń korzystają również Twoi klienci! Czy wiesz czy Ci sami użytkownicy odwiedzają Cię z kilku urządzeń, a może kontaktują się z Tobąod razu? Nic nie stoi na przeszkodzie byś dowiedział się, na jakich urządzeniach Twoja strona jest najczęściej wyświetlana. Jasno ocenisz, gdzie leży problem oraz dostosujesz swoją stronę pod urządzenia, z których korzystają Twoi odwiedzający.

Dane demograficzne i geograficzne

Czy wiesz kto najczęściej odwiedza Twoją stronę, a kto kontaktuje się sprawie usługi? Masz szansę uzyskać informację o tym, z jakich regionów pochodzą Twoi potencjalni klienci, a także, w jakim wieku są oraz czym się interesują. Dostosuj swój komunikat marketingowych pod osoby z danej grupy, dzięki czemu zwiększysz szansę na sprzedaż usług. Nie trafiaj do mas, tylko do Twojej grupy docelowej!

Analityka internetowa - dane geograficzne

Jakie efekty osiągnę?

 • Otrzymasz dogłębną analizę pod kątem określonego celu na stronie internetowej,
 • zweryfikujesz skuteczność kanałów dotarcia do klientów,
 • dowiesz się, które kampanie przyniosły najlepsze rezultaty, a które były stratą pieniędzy,
 • oszczędzisz czas i pieniądze dzięki wiedzy, w jakich dniach i godzinach sprzedajesz najwięcej,
 • sprawdzisz do jakiej grupy osób (dane demograficzne, jak i geograficzne) warto dostosować swój przekaz,
 • będziesz mógł rozwijać biznes i więcej zarabiać poprzez trafne inwestycje, jak i dostosowanie wersji strony do urządzeń, z których najczęściej korzystają Twoi klienci.

Wdrożenie analityki dla stron internetowych

Co zyskam dzięki statystykom Google Analytics?

Dzięki narzędziu do analityki internetowej Google Analytics możesz m.in.:

 • analizować źródła ruchu – zdefiniujesz te najbardziej wartościowe, które należy dalej rozwijać oraz te bezwartościowe, którymi nie warto się zajmować
 • analizować demografię swoich klientów – poznasz m.in. ich płeć, wiek, zainteresowania
 • analizować kwestie techniczne – dowiesz się np. ilu użytkowników korzysta z Twojej strony internetowej z urządzeń mobilnych – dzięki temu będziesz w stanie zdecydować, czy inwestować w rozwiązania mobilne dla swojego serwisu
 • analizować zawartość Twojej strony internetowej – sprawdzisz, które usługi cieszą się największym zainteresowaniem odwiedzających i które warto dalej rozwijać

Analityka internetowa - Persony - zainteresowania

Integracja Google Tag Manager

Dzięki wykorzystaniu Google Tag Manager pozbędziesz się problemów związanych z ciągłymi zmianami w kodzie, uciążliwych integracji i zmniejszysz ilość kontaktów z działem IT do minimum. W ramach naszych działań zintegrujemy:

 • Tag śledzący Google Analytics wraz z funkcjami reklamowymi
 • Śledzenie konwersji Google AdWords
 • Remarketing Google AdWords
 • Kod niestandardowych odbiorców Facebook
 • Standardowy kod śledzenia Sales Manago
 • Automatyczne śledzenie zdarzeń
  • kliknięcia w mail
  • kliknięcia w telefon
  • wysłanie formularzy
  • głębokość przewijania strony
  • śledzenie linków wychodzących
 • Inne integracje, których potrzebujesz.

Przygotowana przez nas oferta jest szansą dla każdej stron internetowej – zarówno firmowej, jak i prywatnej. Naszym celem jest pomoc w wykorzystaniu analityki internetowej do zwiększania skuteczności działań firm w Internecie. Gwarantujemy, że pieniądze zainwestowane w analizę statystyk zwrócą się kilkukrotnie – nie wydasz już nawet złotówki na formy reklamy, które nie przynoszą zysku, dopasujesz treści do swoich klientów i przekonasz się, które podstrony cieszą się największym zainteresowaniem!

Masz pytania lub jesteś zainteresowany analityką internetową dla swojej strony, bądź sklepu? Wypełnij poniższy formularz:

Nazwa Organizacji/Firmy/Jednostki Samorządowej (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

500 000 zł na promocję NGO?!

Skontaktuj się z nami w sprawie grantu Google AdWords i zdobądź darmowe środki na promocję Twojej organizacji w Internecie!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest