Google AdWords dla firm

Reklama AdWords to rozwiązanie dzięki, któremu szybko sprowadzisz ruch na swoją stronę internetową, zareklamujesz się w wyszukiwarce, sieci reklamowej Google, portalu YouTube, czy poczcie Gmail.

Reklama Google AdWords to potężne narzędzie reklamowe, dzięki któremu wykorzystujemy intencję szukającego do wyświetlenia mu reklamy. Dodatkowo dla osób, które były u Ciebie w witrynie, wykonały pewne akcje można wyświetlić całkiem inny komunikat reklamowy.

Dzięki kampaniom Google AdWords możesz już po pierwszym miesiącu sprawdzić z jakich portali korzystają Twoi odbiorcy.

Wybierając kampanię AdWords zyskujesz bardzo wiele, nie dość że się reklamujesz to jeszcze poznajesz lepiej swoich odbiorców, a dzięki temu zwiększasz sprzedaż.

Rozwijaj swój biznes razem z AdWords

Reklama Google AdWords pozwala Ci na poszerzenie obszaru działalności Twojego biznesu. Możesz reklamować się zarówno w Twoim regionie, całej Polsce, a nawet w innych krajach z całego świata. To od Ciebie zależy do kogo chcesz trafić ze swoimi produktami lub usługami.

Dzięki reklamie AdWords Twoja reklama trafia tylko i wyłącznie do osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Będą to osoby wyszukujące produkty lub usługi, które oferujesz oraz interesujące się branżą, w której pracujesz. Nie chybiaj z reklamą – trafiaj do ludzi, którzy mogą stać się Twoimi klientami!

Reklama Google AdWords dla firm

Reklama Google AdWords to trafne rozwiązanie dla każdego rodzaju stron internetowych. System reklamowy AdWords umożliwia promowanie Twojej strony w postaci reklamy tekstowej, jak i reklamy graficznej prezentując Twoje produkty bezpośrednio w wyszukiwarce.

Dzięki reklamie Google AdWords masz możliwość wyświetlania reklam graficznych w sieci reklamowej Google, która obejmuje miliony witryn z całego świata. Od Ciebie zależy do kogo będziesz trafiać ze swoją reklamą!

Masz również szansę na zwiększenie zainteresowania Twoją firmą poprzez reklamę w systemie pocztowym Gmail lub za pomocą reklamy wideo w serwisie YouTube. Zaprezentuj swoje usługi lub produkty potencjalnym klientom!

Zainteresowany dotarciem do klientów przy pomocy reklamy Google AdWords? Poniżej znajdziesz opis każdego typu reklamy dla stron internetowych.

Reklama Google AdWords

Rodzaje reklamy Google AdWords

Reklama w sieci wyszukiwania AdWords

Sieć wyszukiwania Google AdWords

Reklama w sieci wyszukiwania jest reklamą tekstową, która wyświetla się w odpowiedzi na wpisywane zapytania użytkowników. Wyświetla się w formie tzw. linków sponsorowanych. Sieć wyszukiwania to miliony odsłon dziennie i tysiące potencjalnych klientów. Pomyśl, ile razy dziennie korzystasz z wyszukiwarki Google? Twoi potencjalni klienci też to robią!

Sieć wyszukiwania obejmuje również partnerów korzystających z silnika wyszukiwarki Google. Mowa o stronach takich jak chociażby onet.pl, wp.pl, czy gazeta.pl

Sieć Reklamowa (GDN)

Kampania AdWords w sieci reklamowej jest graficzną forma reklamy Twojej firmy w Internecie. Reklamy te są dopasowane do serwisów pod kątem tematyki. Dzięki czemu docieramy reklamą do większej liczby osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami, czy usługami.

Wyświetlając reklamę w serwisach o podobnej tematyce, zyskujesz większe zainteresowanie oraz możliwość sprzedaży Twoich usług i produktów. Reklama w sieci reklamowej to źródło jakościowych wejść na Twoją witrynę!

Sieć reklamowa Google AdWords
Reklama na YouTube - AdWords

Reklama Video na YouTube

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką, zaraz po Google. Mamy więc gwarancję, iż nasza reklama dotrze do sporego grona osób, które są zainteresowane naszymi usługami. Internauci chętnie oglądają nagrania video, więc mamy otwartą drogę od zyskania popularności.

Kampanie reklamowe z treściami wideo w serwisie YouTube, a także w serwisach wyświetlających filmy z YouTube to doskonałe narzędzie reklamy i zwiększenia rozpoznawalności Twojego firmy!

 

Reklama Gmail (GSP)

AdWords Gmail Sponsored Promotions to reklama Twojej firmy bezpośrednio w skrzynce pocztowej Gmail – najpopularniejszym serwisie oferującym darmową przestrzeń na wiadomości e-mail.

Kampania GSP sprawdza się najlepiej w:

  • Budowaniu świadomości marki oraz zwiększaniu przywiązania do marki
  • Zwiększaniu zainteresowania grupy odbiorców
  • Generowaniu bezpośredniej sprzedaży
  • Wykorzystując specjalny format reklamowy reklama-zwiastun, zapewniasz maksimum dostępnej powierzchni reklamowej dla swoich usług lub produktów.

Unikalne kierowanie reklam dopasowane pod kątem konkretnej grupy odbiorców, umożliwia dotarcie tylko do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Reklama Gmail - AdWords

Dla kogo przeznaczona jest reklama AdWords?

AdWords dla firm

Chcesz wypromować swoją działalność? Oczekujesz szybkich efektów?

Promując firmę poprzez Google AdWords masz możliwość dotarcia do ogromnej liczby osób, które szukają produktów lub usług, jakie oferujesz. Możesz wyświetlać reklamy w formie tekstowej, graficznej, a nawet video. Docieraj ze swoją ofertą do potencjalnych klentów!

AdWords dla sklepów

Sprzedajesz w Internecie? Oczekujesz natychmiastowych efektów?

Dzięki reklamie AdWords masz możliwość dotarcia do osób, które szukają produktów z Twojej oferty. Wyświetlaj zdjęcia Twoich produktów w wyszukiwarce i zwiększ zyski. Nie czekaj aż konkurenci Cię obiegną!

 

Kampania eksportowa

Chcesz promować swoją firmę za granicą? Szukasz klientów poza naszym krajem?

Skieruj kampanię AdWords za granicę i docieraj do osób z krajów posługujących się językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz francuskim. Wejdź ze swoimi produktami oraz usługami na rynek zagraniczny!

Fundacja ePolak.org – Rozwijamy Polskę w Internecie

Dowiedz się więcej!

 

Nazwa Organizacji/Firmy/Jednostki Samorządowej (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

500 000 zł na promocję NGO?!

Skontaktuj się z nami w sprawie grantu Google AdWords i zdobądź darmowe środki na promocję Twojej organizacji w Internecie!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest